Opis stanowiska:

  • Sporządzanie wniosków egzekucyjnych oraz dalszych pism w toku postępowania egzekucyjnego
  • Współpraca z Kancelariami Komorniczymi i sądami, nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej
  • Wsparcie zespołu w kwestiach administracyjnych
  • Obsługa wewnętrznego programu do obsługi spraw na etapie egzekucyjnym
  • Raportowanie przełożonemu

  • Znasz procedurę cywilną, szczególnie w zakresie postępowania egzekucyjnego
  • Masz wykształcenie wyższe lub doświadczenie w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania egzekucyjnego​
  • Jesteś osobą samodzielną
  • Wykazujesz się inicjatywą w zakresie powierzonych zadań
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a w szczególności Excel

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Praca od poniedziałku do piątku (9-17)
  • Brak korporacyjnego szyku
  • Kameralny zespół nastawiony na współpracę w przyjaznej atmosferze
  • Benefity pozapłacowe

Kliknij tutaj, żeby aplikować -> system.erecruiter.pl.