Kancelaria Prawna Hyperion to młoda i nowoczesna firma świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Wyróżnia nas świadczenie powiązanych usług z dziedziny prawa oraz finansów. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm w zarządzaniu wierzytelnościami. Tworzymy dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy, w którym realizujemy długofalowe cele i rozwijamy talenty.

Dynamicznie się rozwijamy, tworzymy nowe miejsca pracy, szukamy ciekawych osób do nowo powstałych zespołów.

Kogo poszukujemy?

Do działów sądowych szukamy aplikantów, absolwentów oraz studentów prawa. Do innych działów proponujemy zatrudnienie bez wykształcenia kierunkowego.

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe, doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się w strukturach Kancelarii – umożliwimy Ci to!

Naszych Pracowników wspieramy na każdym etapie, tworząc m.in wewnętrzne programy rozwojowe. W ramach Akademii Hyperiona znajdziesz szkolenia merytoryczne np. z zakresu Reformy postępowania cywilnego, a z Akademią Rozwoju Talentów będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności w kierunku kompetencji managerskich.

Nasza kadra zarządzająca to Managerowie, którzy od samego początku podejmowali nowe  wyzwania, poszerzali swoją wiedzę ciągle się doskonaląc. Każdy z nich awansował biorąc udział w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych.

Jak wygląda rekrutacja?

Zapraszając Cię na spotkanie chcemy lepiej poznać Ciebie oraz Twoje plany zawodowe. Zależy nam, abyś znalazł miejsce, które będzie najbardziej odpowiadało Twoim predyspozycjom.

I ETAP: Kontakt telefoniczny.

Jeżeli zainteresowało nas Twoje CV, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas pierwszej rozmowy, będziemy chcieli poznać Twoje oczekiwania oraz plany zawodowe.

Jeżeli są zbieżne z tym, co możemy Ci zaoferować, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Preferujemy kontakt osobisty, dlatego na spotkanie rekrutacyjne zaprosimy Cię do Kancelarii.

II ETAP: Rozmowa rekrutacyjna.

Celem rozmowy rekrutacyjnej, jest lepsze poznanie Ciebie, Twojej motywacji i aspiracji zawodowych. Oprócz rozmowy (w zależności od stanowiska) możemy zaprosić Cię na dodatkowe etapy rekrutacji, jakim jest np. test wiedzy.

Co dalej?

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeżeli złożymy Ci ofertę pracy, czeka Cię 3 miesięczny okres wdrożeniowo-adaptacyjny. W tym czasie możesz liczyć na wsparcie swojego przełożonego oraz zespołu, który podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, którą tworzą ludzie, dla których ważne są relacje, współpraca oraz szacunek.

Daj się poznać! Aplikuj!

Nie prowadzimy w tym momencie rekrutacji?
Nie widzisz oferty, która odpowiadałaby Twojemu doświadczeniu zawodowemu ale chciałbyś z nami pracować?

Wyślij nam swoje CV korzystając z tego formularza kontaktowego. Jeżeli tylko pojawi się możliwość współpracy – odezwiemy się do Ciebie.