NASZE POCZĄTKI


Kancelaria Hyperion powstała w 2014 r., założona przez Krzysztofa Gałka oraz Piotra Gałana.
Wspólnicy doskonale połączyli dziedziny prawa i ekonomii, czerpiąc przy tym z własnych wieloletnich doświadczeń z największych polskich firm.

KRZYSZTOF GAŁEK

Radca prawny, ukończył prawo oraz podyplomowe prawo podatkowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez większość pracy zawodowej zajmował się windykacją należności w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym w największych firmach windykacyjnych w kraju. W swojej 10-letniej karierze zawodowej łączył wiedzę i doświadczenie prawne z procesami windykacyjnymi, tworzeniem systemów informatycznych do obsługi spraw, zarządzaniem projektami oraz dużymi zespołami pracowników.

PIOTR GAŁAN

Menedżer, absolwent Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu. Doświadczenie zdobywał w wiodących firmach zarządzających należnościami na rynku polskim i europejskim. Odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie oraz współpracę z instytucjami finansowymi. Nieustannie adaptuje nowe rozwiązania i strategie do specyfiki działalności spółki i rynku.

KAMIENIE MILOWE W ROZWOJU KANCELARII


 

_

HYPERION TO ZESPÓŁ


Mieszanka młodych, doświadczonych oraz dynamicznych pracowników – ekspertów w swoich dziedzinach oraz świetna atmosfera współpracy powoduje, że każdy z nas chętnie pracuje na sukces Kancelarii. Chętnie dzielimy się wiedzą i umiejętnościami z nowymi pracownikami, przez co stworzyliśmy idealne miejsce dla nowych członków naszego zespołu.