Nasza Kancelaria lubi wspierać lokalną społeczność i często aktywnie pomagamy w różnych akcjach. Tak jak zapowiadaliśmy, tak zrobiliśmy! Już za nami akcja Wampiriada, czyli oddanie krwi do RCKiK Wrocław.

4 sierpnia w godzinach 9:00-13:00 przy budynku HYPERION Park stanął krwiobus, w którym każdy pracownik i nie tylko mógł przyjść i pomóc w bardzo łatwy i bezbolesny sposób. Udało nam się uzupełnić zapasy banku krwi o 13 500 mililitrów! Łącznie krew oddało 30 osób. Bardzo się cieszymy, że wśród Naszych pracowników mamy tak dobrych i wspaniałych ludzi, tym bardziej że duża część z nich oddawała swoją krew po raz pierwszy!

Oprócz słodkości od RCKiK przygotowaliśmy również mały drobiazg od naszej firmy, w postaci piłeczki antystresowej, którą można było użyć już podczas pobrania krwi, do poprawienia i przyspieszenia pompowania krwi.

Emocje po wydarzeniu już opadły, ale my nie zatrzymujemy się i już w głowach mamy kolejne pomysły, na inne podobne akcję do zorganizowania! Bądźcie na bieżąco i śledźcie nasze aktualności.