Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Prowadzenie i koordynacja procesu onboardingu i offboardingu pracowników

  • Wsparcie działań Employer Brandingu i komunikacji wewnętrznej

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji opisów stanowisk, ścieżek karier

  • Podejmowanie inicjatyw HR budujących współpracę i kulturę firmy (między innymi udział w organizacji eventów i spotkań firmowych)

Wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji

  • Pozytywne nastawienie, chęć do nauki oraz zainteresowanie branżą HR

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Empatia, kreatywność, inicjatywa, otwartość na nowe pomysły i feedback

  • Dobra znajomość MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na cel, procesowe podejście

  • Terminowość, systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność, skuteczność w działaniu i szybkie rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL lub pokrewne

  • Znajomość aplikacji / programów takich jak: Canva, eRrecruiter

  • Wiedza w zakresu najnowszych trendów, technik i efektywnych narzędzi w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Brak korporacyjnego szyku, świetną atmosferę i imprezy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Work-life balance
  • Pakiet usług, wspierający rozwój oraz aktywny tryb życia
  • Atrakcyjna lokalizacja biura:

    • poza Wrocławiem – dojazd bez korków
    • dostępny bezpłatny parking

Dojazd do Kancelarii z Wrocławia możliwy następującymi środkami komunikacji publicznej:

  • Autobusami nr 800, 810, 820 przystanek początkowy: Galeria Dominikańska
  • Pociągiem – ze stacji: Dworzec Główny do stacji: Siechnice – czas dojazdu 10 minut

Kliknij tutaj, żeby aplikować -> system.erecruiter.pl.