Opis stanowiska:

  • Sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych
  • Analiza spraw i wybór optymalnej ścieżki procesowej
  • Monitoring postępowań sądowych
  • Podejmowanie odpowiednich czynności procesowych w toku postępowania, zmierzające do uzyskania tytułu wykonawczego
  • Obsługa prawna w zakresie postępowania sądowego klientów Kancelarii
  • Bieżąca współpraca z sądami oraz organami administracji publicznej
  • Obsługa prawna i reprezentacja przed organami i sądami w zakresie nabytych wierzytelności

  • Wykształcenia wyższego, kierunek prawo (lub w trakcie studiów) albo Radca Prawny
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
  • Umiejętności sporządzania środków zaskarżenia w postępowaniu cywilnym
  • Umiejętności redagowania pism procesowych
  • Skrupulatności, sumienności oraz wysokiego poczucia odpowiedzialności

Znajomość EPU będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Praca od poniedziałku do piątku (9-17)
  • Brak korporacyjnego szyku
  • Kameralny zespół nastawiony na współpracę w przyjaznej atmosferze
  • Benefity pozapłacowe

Kliknij tutaj, żeby aplikować -> system.erecruiter.pl.