Wspólnicy Kancelarii Prawnej Hyperion w styczniu 2019 roku jednogłośnie stwierdzili, że dalszy rozwój kancelarii prawnej nie może mieć miejsca bez własnej siedziby – przestrzeni biurowej, która wychodziłaby naprzeciw wszelkim wymogom obecnych i przyszłych Kontrahentów oraz stanowiła przyjazne miejsce pracy dla wszystkich naszych Pracowników.

W tym celu, w pierwszej kolejności rozpoczęto poszukiwania odpowiedniego miejsca na własny budynek biurowo-usługowy. Dbając o lokalny wizerunek, nasze poszukiwania nie wykraczały poza obręb gminy Siechnice. Już po kilku miesiącach udało się sfinalizować zakup działki mieszczącej się pomiędzy ul. Grabskiego a Opolską (główną arterią łączącą Oławę i Wrocław).

Po zakupie działki podjęto działania mające na celu nawiązanie współpracy z projektantem. Koncepcją na inwestycję zainteresowało się biuro projektowe jednej z największych polskich firm z branży budowlanej. Współpraca objęła prace od projektu koncepcyjnego, po projekty: budowlany i wykonawczy, aż do prowadzenia nadzoru autorskiego. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę (maj 2020 r.), drogą przetargu wybrano Generalnego Wykonawcę. W konkursie stanęły renomowane firmy, które traktowały naszą inwestycję jako cenną realizację we własnym portfolio. Ostateczny wybór stanął na doświadczonej i znanej na rynku firmie, która to już w lipcu 2020 r. rozpoczęła prace budowlane. Dzięki temu już teraz widać nasz obiekt przejeżdżając przez trasę 94 pomiędzy Oławą a Wrocławiem.

Budowa z lotu ptaka Budowa - stan aktualny
Aktualne zdjęcia z placu budowy

W efekcie powstanie trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej ok. 3 000 m.kw., stanowiący miejsce pracy dla ok. 300 osób; przestrzeń, która będzie wizytówką Kancelarii, będzie odpowiadała najwyższym standardom komfortu pracy, bezpieczeństwa i jakości obsługi naszych Klientów.

Zgodnie z harmonogramem oddanie do użytku w pełni wyposażonego budynku planowane jest na koniec lipca 2021 roku, a aktualnie trwa proces komercjalizacji powierzchni usługowej.

Wizualizacja z zewnątrz Wizualizacja wejściaWizualizacja open space
Wizualizacje