NASZE POCZĄTKI


Kancelaria Hyperion powstała w 2014 r., założona przez Krzysztofa Gałek oraz Piotra Gałan.
Wspólnicy doskonale połączyli dziedziny prawa i ekonomii, czerpiąc przy tym z własnych wieloletnich doświadczeń z największych polskich firm.

KRZYSZTOF GAŁEK

Radca prawny, ukończył prawo oraz podyplomowe prawo podatkowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez większość pracy zawodowej zajmował się windykacją należności w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym w największych firmach windykacyjnych w kraju. W swojej 10-letniej karierze zawodowej łączył wiedzę i doświadczenie prawne z procesami windykacyjnymi, tworzeniem systemów informatycznych do obsługi spraw, zarządzaniem projektami oraz dużymi zespołami pracowników.

PIOTR GAŁAN

Menedżer, absolwent Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu. Doświadczenie zdobywał w wiodących firmach zarządzających należnościami na rynku polskim i europejskim. Odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie oraz współpracę z instytucjami finansowymi. Nieustannie adaptuje nowe rozwiązania i strategie do specyfiki działalności spółki i rynku.

ROZWÓJ KANCELARII


2017

  • Hyperion obsługuje już ponad 140 tyś. spraw na etapie sądowo-egzekucyjnym o wartości kilku miliardów złotych
  • Nasza firma obsługuje już 18 największych instytucji w Polsce.
  • Spółka poszerza wachlarz oferowanych produktów o usługi oferowane przez Hyperion Partner w zakresie wyspecjalizowanych wycen wierzytelności i rozpoczyna aktywną współpracę z 6 funduszami inwestycyjnymi w Polsce.

2015

  • Hyperion rozpoczyna współpracę z funduszami inwestycyjnymi, deweloperami oraz bankami. Jednym z naszych klientów zostaje jedna z największych polskich firm ubezpieczeniowych.
  • Łączna wartość obsługiwanych spraw przekracza już 100 mln zł.
  • Spółka rozpoczyna obsługę wierzytelności zabezpieczonych korporacyjnych oraz detalicznych.

2014

  • Dynamiczny rozwój firmy zaowocował już w pierwszym roku nawiązaniem współpracy z jedną z największych europejskich instytucji finansowych.
  • Już w 2014r. przeprowadziliśmy transakcję dla naszych klientów o łącznej wartości blisko 20 mln zł.

HYPERION TO ZESPÓŁ


Mieszanka młodych, doświadczonych oraz dynamicznych pracowników – ekspertów w swoich dziedzinach oraz świetna atmosfera współpracy powoduje, że każdy z nas chętnie pracuje na sukces Kancelarii. Chętnie dzielimy się wiedzą i umiejętnościami z nowymi pracownikami, przez co stworzyliśmy idealne miejsce dla nowych członków naszego zespołu.