Grudzień to nie tylko pogoń za karpiem, podsumowaniem roku w pracy, warto czasem się zatrzymać…

To czas przygotowań do Świąt, domykanie spraw służbowych, wysyłanie paczek świątecznych do klientów, bliskich. Należy pamiętać również o innych w tych trudnych czasach dla nas wszystkich.

Tradycją u Nas jest to, że organizujemy zbiórkę w Naszej firmie w ramach pomocy dla lokalnych potrzebujących. Każdy pracownik może zgłosić z naszych okolic kogoś, kto potrzebuję wsparcia. W organizacji zbiórki bardzo angażują się nasi pracownicy- przynoszą domowe wypieki, sałatki, własnoręcznie robione gadżety. Następnie przez cały dzień każdy chętny do pomocy przychodzi wrzucić przysłowiowy grosik do skarbonki i skosztować przygotowanych pyszności. W tym roku zdecydowaliśmy się na pomoc małemu Dawidkowi, który walczy z wadą mózgu- agenezja ciała modzelowatego. Więcej możecie zobaczyć tutaj-> https://zrzutka.pl/e2bxuj

Oprócz Jarmarku, w tym roku pojawiło się kilka licytacji m.in. przepyszne wina od naszych sąsiadów – Vinni, ale również przepyszną „kawę od szefa” podana na biurko. Dzięki dobroci i zaangażowania, udało nam się zebrać sporą sumę, która trafiła do rodziców Dawidka jeszcze przed Świętami.