Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza firma zajęła prestiżowe 3. miejsce na Kongresie Zarządzania Wierzytelnościami w kategorii Laur CESSIO OUTSOURCINGU – Serwis Wierzytelności!

Jednocześnie jako jedyna Kancelaria z 8 nominowanych zajęliśmy podium, dlatego możemy śmiało poinformować, że jesteśmy najlepszą Kancelarią windykacyjną w Polsce.

Ta wyjątkowa nagroda jest uznanym wyróżnieniem dla organizacji, których standardy pracy w obszarze serwisu wierzytelności są oceniane jako najwyższe. Co ważne, zagłosowali na nas klienci  którzy w okresie w okresie od 1 lipca 2022 r. do 31 maja 2023 r. organizowali postępowania ofertowe na outsourcing wierzytelności , co dowodzi naszej doskonałej reputacji i zaufania, jakim nas obdarzyli.

Laur CESSIO to znak jakości w branży zarządzania wierzytelnościami, promujący wysokie standardy działania. Ta inicjatywa istnieje od 2013 roku i jest integralną częścią naszego zaangażowania w rozwijanie branży.

Laur CESSIO OUTSOURCINGU – Serwis Wierzytelności jest docenieniem dla naszej ciężkiej pracy w obszarze serwisowania wierzytelności. To nagroda, która podkreśla naszą rolę jako liderów w tej dziedzinie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym pracownikom, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia. Nasza firma kontynuuje misję upowszechniania wysokich standardów w branży zarządzania wierzytelnościami i jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tego ekosystemu.

Dziękujemy również wszystkim klientom, którzy tak bardzo doceniają naszą pracę i dzięki dobrym relacjom, są to wieloletnie współprace oparte na wzajemnym zaufaniu i zadowoleniu ze sposobu prowadzenia spraw, które owocuje w wysokie wyniki.