Od początku wiedzieliśmy, że ludzie w naszej organizacji są najważniejsi, dlatego ciągle dążymy do tego, by czuli się w pracy jak najlepiej i swobodnie. Wraz z rozwojem Kancelarii zaczęliśmy myśleć o miejscu, w którym każdy pracownik czułby się komfortowo i  przede wszystkim bezpieczne.

Do nowego biura mieszczącego się w HYPERION Park przenieśliśmy się pod koniec 2021 roku. Pomieszczenia zachwycają nie tylko przestronnością, wystrojem ale także nowoczesnością. Rozkład budynku został tak zaprojektowany, aby znalazła się  przestrzeń do szkoleń i nauki. Jedno z miejsc zostało zaprojektowane z myślą o integracji pracowników, wspólnym spędzaniu czasu i budowaniu relacji, które są przecież tak ważne. A to wszystko zostało przystrojone dużą ilością roślin, które nie tylko dodają walory estetyczne, ale również pozytywnie wpływają na mikroklimat biura i samopoczucie pracowników.

Na terenie Hyperion Park znajduję się osobny parking dla pracowników oraz wiata na rowery dla aktywnych.

Cały budynek został zaprojektowany również w taki sposób, aby wykorzystywać jak najwięcej energii odnawialnej. Duże okna ustawione na południe pozwalają na całodzienne zaopatrzenie biur w światło słoneczne. Korzystamy z energii odnawialnej dzięki panelom fotowoltaicznym. Ważna jest dla nas przyszłość planety, dlatego segregujemy odpady i ciągle szukamy innowacyjnych pomysłów dla firmy, aby pozostać EKO!